organizatorzy
partnerzy

oferta

Akcelerator Digital Now! Holding to program przeznaczony dla ambitnych zespołów, które chcą zaangażować się w rozwój projektu pod okiem doświadczonych mentorów, przetestować go oraz pozyskać finansowanie.

Oferujemy Ci różne warianty współpracy. Poziom naszego zaangażowania zależy od dojrzałości projektu i doświadczenia Twojego zespołu.

to coś dla mnie!

co dajemy
w zamian?

 • Wspólny rozwój projektu po okresie akceleracji
 • Uczestnictwo w demo day
 • Wdrożenie projektu do partnerów technologicznych
 • Wsparcie w trakcie negocjacji warunków z funduszami

Jak działa
akcelerator

Akcelerator polega na umożliwieniu startupowi przetestowania swojego rozwiązania dla e-commerce w warunkach biznesowych. Wspólnie z Tobą ustalimy kamienie milowe, które weryfikować będą postawioną przez projekt tezę.

Przydzielenie opiekuna

Po zakwalifikowaniu się do udziału w programie przydzielimy Twojemu startupowi opiekuna odpowiedzialnego za bezpośrednią pracę z partnerem technologicznym.

Pomoc w trzech głównych obszarach

Nasze wsparcie obejmuje doradztwo/mentoring, współpracę z partnerem technologicznym i możliwość bliskiej współpracy z klientami Digital Now! Holding.

Wyznaczenie kamieni milowych

Proces akceleracji podzielony jest na etapy wyznaczone przez kamienie milowe, które pozwolą nam monitorować rozwój Twojego projektu.

Ścisła współpraca z przedstawicielem

Współpraca z przedstawicielem wyznaczonym przez partnera technologicznego umożliwi weryfikację i/lub komercjalizację projektu.

Uczestnictwo w demonstracji

Podczas demo day zaprezentowany zostanie projekt i jego rezultaty, które udało się wypracować w trakcie programu akceleracji.

Wsparcie Digital Now! Holding

Digital Now! Holding wspierać będzie projekty w trakcie negocjacji warunków z funduszami i „dalszym rozwoju projektu”, aby uczestnicy programu wynieśli z niego jak najwięcej.

Do programu mogą
zgłosić się startupy, które:

 • Dysponują technologią kierowaną do e‑commerce

  umożliwiającą bezproblemowe skalowanie

 • Wykażą realne zapotrzebowanie

  na produkt lub usługę, przekładające się na pozyskiwanie klientów

 • Posiadają biznesplan

  w którym pokazany jest m.in. sposób skalowania biznesu

 • Mają zgrany i nastawiony na sukces zespół

  złożony nie tylko z założycieli, ale także osób kluczowych

Masz już prototyp pomysłu?

Przetestuj go i rozwiń pod okiem mentorów z Digital Now! Holding.

o nas

Jako Digital Now! Holding dążymy do tego, by stać się wiodącym partnerem dla przedsiębiorców rozwijających swoją sprzedaż w internecie. Jak chcemy to zrobić? Realizując strategię rozwoju produktów przez innowacyjny na skalę rynku program akceleracyjny dla rozwiązań z zakresu automatyzacji marketingu czy SEO. Dzięki szerokiej, stale rozwijanej ofercie usług nieustannie torujemy drogę do bycia liderem cyfrowej rewolucji w sprzedaży.

Startupy znajdujące się w zaawansowanej fazie rozwoju mają bardzo duże szanse na przedstawienie swoich projektów oraz technologii wielu znaczącym klientom, którzy z powodzeniem mogą wykorzystać je do skalowania swojego biznesu. Wiedząc o tym, zdecydowaliśmy się uruchomić kompleksowy program, który nie tylko będzie obejmował akcelerację startupów, ale również działania towarzyszące procesowi akceleracji. Wszystkie mają wspierać budowę ekosystemu e-commerce w Polsce już na wczesnym etapie.

Zrywamy z panującym przekonaniem, że widoczność Twojej firmy w internecie to wiedza tajemna. Wskazujemy technologie, z których korzystamy – otwieramy przestrzeń do wymiany doświadczeń i perspektyw.

Dlaczego warto
skorzystać
z programu akceleracji
Digital Now! Holding?

W wyniku procesu akceleracji Twój projekt w ciągu 3 miesięcy jest w stanie dotrzeć do blisko 1000 klientów Digital Now! Holding, weryfikując tezę biznesową i zdobywając imponującą trakcję. Przydzielimy opiekuna Twojego pomysłu odpowiedzialnego za bezpośrednią pracę z partnerem technologicznym, którym będzie klient lub grupa klientów. W ostatniej fazie damy Ci możliwość uczestnictwa w demonstracji (demo day), gdzie zaprezentowany zostanie projekt i jego rezultaty, które udało się wypracować w trakcie programu. Co więcej, wesprzemy Cię w negocjacjach warunków z funduszami zainteresowanymi finansowaniem.

W SpeedUp Group inwestujemy w projekty technologiczne na wczesnym etapie rozwoju. Chętnie angażujemy się w inicjatywy takie, jak Program Akceleracji Digital Now! Holding, gdyż akceleratory tego rodzaju to dla młodych przedsiębiorstw szereg korzyści skracających standardową drogę rozwoju innowacyjnych projektów. Dla nas jako funduszu, jest to świetna okazja do zobaczenia founderów w trakcie pracy, weryfikacji i konsultacji ich modelu biznesowego, a także konfrontacji założeń projektu z potencjalnymi klientami, czyli Holdingiem Digital Now! oraz pozostałymi partnerami programu.

Krzysztof Pawlak,
Investment Associate, SpeedUp Venture Capital Group

Udział w programach akceleracyjnych to nie tylko okazja do zdobycia nowej wiedzy. To przede wszystkich okazja do zobaczenia swojego biznesu z nowej perspektywy i niekiedy korekty przyjętych hipotez i założeń. W Younick Mint posiadamy kompetencje, by dać founderom odpowiednie wsparcie na drodze do realizacji ich zamierzeń.

Piotr Danielewicz,
Investment Manager, Younick Mint

Jako partner technologiczny Programu Akceleracji, będziemy służyć startupom naszą wiedzą i kompetencjami z zakresu wykorzystania komunikacji mobilnej w e-commerce. Od wielu lat współpracujemy z biznesami działającymi online, dlatego możemy zapewnić szerokie wsparcie merytoryczne na polu skutecznego marketingu i automatyzacji obsługi klienta. Chcemy wykorzystać nasze doświadczenia, aby towarzyszyć startupom w drodze do ich sukcesu.

Marek Oczkowski,
Partnership Manager, SMSAPI

Aplikuj!

Twój projekt ma potencjał
wykorzystania u dużych
partnerów biznesowych? Zgłoś się!

wysyłam zgłoszenie